Nasze oddziały

Wizyta w lubelskiej Elektrociepłowni będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z procesami wytwarzania energii elektrycznej i ciepła, zapoznania się z pracą urządzeń i instalacji bloku gazowo-parowego oraz instalacji kotłów opalanych węglem. Ponadto, każdy zainteresowany będzie miał możliwość uzyskania wiedzy na tematy związane z rynkami energii elektrycznej i ciepła oraz wpływem pracy  elektrociepłowni na środowisko naturalne.

Wycieczki wyruszą w teren od godz. 11.00, kolejno co godzinę, do godz. 13.00 włącznie.Każda grupa będzie mogła liczyć maksymalnie 20 osób. Na gości czekać będą przewodnicy, którzy oprowadzą wszystkich uczestników po niedostępnych na co dzień pomieszczeniach elektrociepłowni.

Aby wziąć udział w Dniu Otwartych Drzwi Elektrociepłowni Lublin Wrotków należy zgłosić swoje uczestnictwo drogą mailową na adres sekretariat.giekecl@gkpge.pl lub telefonicznie 81 470 61 00. Organizatorzy podkreślają, że aby wejść na teren Elektrociepłowni konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości a dzieci mogą wejść jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń!

eclublin_site